Федерація футболу Буського району ФК "Сокіл" Андріївка ФК Балучин Футбол.Lviv. Все про футбол
Головна » Статті » Новини

У категорії матеріалів: 81
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 »

Цими вихідними наші футболісти приймали команду із Старого Милятина.Матч видався цікавим та напруженим,спочатку в середині першогого тайму відзначились гості, та незабаром нападник нашої команди Білик Мар'ян зрівнює рахунок у матчі.Отже,після першої половини гри нічия 1:1.
 Друга частина гри розпочалася з атак господарів,і після вдалого  розіграшу кутового, Кушнір Михайло забиває,як виявилося переможний гол! До кінця матчу вболівальники голів,так і не побачили,хоча могли.Адже після явного порушення в карному майданчику гостей,арбітр матчу пенальті поставити не відважився.
 Таким чином, боротьба триває, і наша команда не полишає надій на вихід в плей-офф.

Новини | Переглядів: 710 | Додав: Адмін | Дата: 16.09.2013 | Коментарі (0)

Важким видався матч нашого колективу в Яблунівці,такої хамської поведінки гравців команди суперника в цьому чемпіонаті ми ще, не бачили! Після кожного жорсткого стику,футболісти суперника поривались до бійки,та попри такі умови гри, наші молоді хлопці не "стушувались", і відповідали на хамство жорсткою і непоступливою грою.А ,асистент арбітра,зі сторони господарів,це взагалі нонсенс,але про це згодом.
 В першому таймі команди розійшлися нульовою нічеєю,і звичайно прикро,що приблизно на двадцятій хвилині матчу травму зазнав наш кращий бомбардир - Фургало Назар.Друга половина гри видалась,ще цікавішою. На 60 хвилині гри нападник команди Білик Мар'ян,забиває чистий гол,суддя показує на центр,але боковий арбітр піднімає офсайд! До,речі навіть вболівальники суперника визнали,що гол чистий - та,що поробиш, таке нині суддівство в районі. Але все, таки справедливість взяла верх, і в кінці матчу Мар'ян Білик забиває переможний гол! Боримось далі,в кінці турніру нас чекають зустрічі з командами першої трійки турнірної таблиці,буде важко,але віримо,що перемоги будуть за нами!

Новини | Переглядів: 622 | Додав: Адмін | Дата: 09.09.2013 | Коментарі (0)

На виїзді поразка,дома - перемога.За таким графіком виступає наша команда в першості району з футболу.Так, в Куткорі команда поступилась господарям 3:1,а вже в наступному турі здобула перемогу над Полтвівськими футболістами з рахунком 3:2,усі голи в цих матчах провів Фургало Назар.Слід зазначити, що ми зберігаєм шанси на потрапляння в плей-офф,однак враховуючи величезні кадрові втрати,зробити це буде вкрай важко,та боротись будем до кінця.
Новини | Переглядів: 640 | Додав: Адмін | Дата: 04.09.2013 | Коментарі (0)

Наш сайт після перерви відновлює свою роботу.
  Отже, наша команда зіграла у другому колі три матчі.Спочатку поступилась на виїзді Верблянам 3:1,голом відзначився Кирич Євген.В наступному турі знову ж таки, в гостях зазнали прикрої поразки від Кізлова 2:1,пропустивши гол на останніх хвилинах зустрічі.За нашу команду гол забив Білик Мар'ян. Слід також зазначити, що в цьому матчі ми мали великі кадрові проблеми.
 Таким чином в домашньому матчі із нашими сусідами та принциповими суперниками - Полоницьким "Соколом",нам необхідна була тільки перемога, з чим наші хлопці впевнено впорались,відправивши в ворота суперників пять "сухих" м'ячів.Дубль на рахунку Білика Мар'яна,по одному влучному пострілу завдали - Карасюк Володимир,Кушнір Михайло та Фургало Назар.
 На даний момент команда займає п'яте місце, і в наступних матчах необхідно докласти максимум зусиль, що б поборотись за місце у наступному раунді змагань.

Новини | Переглядів: 609 | Додав: Адмін | Дата: 20.08.2013 | Коментарі (0)

Після минулого туру, в якому на виїзді ми поступились Балучину з рахунком 2:0,нашу команду чекала гра з футболістами з Утішківа,які в цьому сезоні,ще не програвали. Здавалось,що здобути таку бажану і вкрай потрібну перемогу буде майже не можливо.Та завдяки самовіддачі та цілковитій концентрації, наші хлопці все ж перемогли, рахунок 1:0,голом відзначився Карасюк Володимир.
 Отже,перше коло завершено, і ми зберігаємо шанси на потрапляння в плей-офф.Надіємось,що друга частина чемпіонату, буде для нашої команди більш вдалою.

Новини | Переглядів: 684 | Додав: Адмін | Дата: 22.07.2013 | Коментарі (0)

Знову вигравали і знову програли,щось дивне в цьому чемпіонаті коїться з нашою командою.Ось і в черговому турі у виїзному матчі з командою Старого Милятина виграючи по ходу зустрічі 2:0,дублем відзначився Фургало Назар,в підсумку поступились 4:2.Більше щось додати до подій цього матчу
якщо чесно не хочеться,тільки одне спадає на думку - де цей легендарний бійцівський Задвір'янський характер? Де ця наша колишня непоступливість? Де Задвір'я? Де???

Новини | Переглядів: 620 | Додав: Адмін | Дата: 02.07.2013 | Коментарі (0)

В черговому турі першості району з футболу наша команда без проблем впоралась з суперниками в боротьбі за чільні місця - командою "Явір" з с.Яблунівка.Гра продемонстрована нашими гравцями, не дозволяла сумніватись у позитивному підсумку матчу,навіть при рахунку 2:2,сумнівів ,що здобудемо перемогу не було.Постійний тиск на ворота суперників, та швидкісна комбінаційна гра повністю зруйнувала захисну ланку нашого опонента,отже підсумковий результат 6:3 на користь нашого колективу.Голи забивали - Фургало Назар - 2,по одному влучному удару завдали - Гарасим Назар,Скоп Юрій,Білик Мар'ян та Кирич Євген.Також слід відзначити що,дві гольові передачі на рахунку Кушніра Михайла та по одному асисту у Білика Мар'яна,Фургало Назара та Скопа Юрія.
 Результати інших матчів на сайті.

Новини | Переглядів: 657 | Додав: Адмін | Дата: 24.06.2013 | Коментарі (0)

Поразкою закінчилась кубкова зустріч нашої команди із командою ФК"Заводське",та рівень гри який в цьому матчі продемонстрували наші футболісти,дозволили нам покидати футбольне поле з високо піднятою головою. А ось рівень суддівства, м'яко кажучи, був не надто кваліфікованим, можна сказати,що арбітр зіпсував змістовну гру двох достойних команд.Після першого тайму рахунок був 2:0 на користь суперника,який використав практично два напівмомента біля наших воріт. У другій половині гри наша команда повністю заволоділа ініціативою,як наслідок Білик Мар'ян скорочує рахунок в матчі.Здавалось, що матч можна врятувати,тим більше, що гості залишились в десятьох після вилучення їхнього гравця, та в події втрутився суддя і замість вільного удару за небезпечну гру нашого захисника призначив пенальті.Згодом гості забили ще один гол(найвірогідніше з офсайду), на який ми відповіли лише влучним ударом зі штрафного Білика Мар'яна,хоча нагод для взяття воріт у нас було вдосталь.Отже,поразка 4:2, і ми припиняємо боротьбу за кубок району.
 Результати інших кубкових матчів на сайті.Також відбувся перенесений матч між Полоницьким "Соколом" та командою Старого Милятина,в якому перемогу з рахунком 3:2 святкували господарі поля.

Новини | Переглядів: 713 | Додав: Адмін | Дата: 18.06.2013 | Коментарі (0)

В черговому турі першості району, наша команда зустрічалась із
вкрай не зручним для нас суперником - другою командою с.Полтва. Вже на старті зустрічі голом у ворота суперників відзначився Фургало Назар, він же відзначився незабаром і другим голом та боковий суддя зафіксував сумнівний офсайд.В першій половині гри, ми мали ще кілька нагод,зокрема в одному із епізодів не змогли з кількох метрів влучити у порожні ворота.
 Найцікавішою у матчі були останні хвилини другого тайму, спочатку господарі за дві хвилини до кінця основного часу пробиваючи вільний удар зрівняли рахунок, а вже в доданий час після флангової передачі Врубльовського Зіновія, захисник господарів зрізав мяч у власні ворота.Отже,ми перемогли,та напевне не завдяки власній грі, а через те, що фортуна була на нашій стороні.

Новини | Переглядів: 674 | Додав: Адмін | Дата: 10.06.2013 | Коментарі (0)

Цієї неділі наша команда приймала на своєму стадіоні команду с.Куткора.Як завжди перший тайм команда провела потужно, і як наслідок рахунок після першої половини гри 3:0 на нашу користь,голами відзначились Фургало Назар, Білик Мар'ян та з пенальті Кирич Євген. У другому таймі у нас почались знову (як у матчі з Кізловом) проблеми, два влучних штрафних удари у виконанні Куткірців і рахунок став 3:2.Більше голів команди не забивали, отже першу перемогу в чемпіонаті здобуто.
Результати інших ігор дивіться на сайті.

Новини | Переглядів: 665 | Додав: Адмін | Дата: 03.06.2013 | Коментарі (0)