Група А
|
Група Б
|
Десятий тур/29 червня
|
Десятий тур/29 червня
|
1
|
Яблунівка - Задвір'я |
2:5 |
1
|
Безброди - Ожидів
|
1:8
|
2
|
Побужани - Полтва |
3:2 |
2
|
Боложинів - Утішків
|
0:2
|
3
|
Полтва-2 - Ракобовти |
0:1 |
3
|
Стовпин - Олесько
|
2:4
|
4
|
Купче - Красняничі |
8:0 |
4
|
Топорів - Вербляни
|
1:6
|
5 |
Соколя - вих. |
|
5 |
Кізлів - вих. |
|
Одинадцятий тур/06 липня
|
Одинадцятий тур/06 липня
|
6 |
Полтва - Яблунівка |
8:0 |
6 |
Утішків - Безброди |
8:0 |
7 |
Ракобовти - Побужани |
0:3 |
7 |
Олесько - Боложинів |
3:4 |
8 |
Красняничі - Полтва-2 |
2:3 |
8 |
Вербляни - Стовпин |
9:1 |
9 |
Купче - Соколя |
2:0 |
9 |
Куткір - Топорів |
4:3 |
10 |
Задвір'я - вих. |
|
10 |
Ожидів - вих. |
|
Дванадцятий тур/13 липня
|
Дванадцятий тур /13 липня
|
11 |
Задвір'я - Полтва |
1:3 |
11 |
Ожидів - Утішків |
3:1 |
12 |
Яблунівка - Ракобовти |
1:1 |
12 |
Безброди - Олесько |
0:7 |
13
|
Побужани - Красняничі |
3:0 |
13
|
Боложинів - Вербляни |
2:3 |
14
|
Полтва-2 - Соколя |
2:3 |
14
|
Стовпин - Куткір |
2:4 |
15 |
Купче - вих. |
|
15 |
Топорів - вих. |
|
Тринадцятий тур/20 липня
|
Тринадцятий тур/20 липня
|
16 |
Ракобовти - Задвір'я |
1:3 |
16 |
Олесько - Ожидів |
0:5 |
17 |
Красняничі - Яблунівка |
2:1 |
17 |
Вербляни - Безброди |
8:1 |
18 |
Соколя - Побужани |
1:1 |
18 |
Куткір - Боложинів |
0:1 |
19 |
Купче - Полтва-2 |
6:1 |
19 |
Топорів - Стовпин |
2:1 |
20 |
Полтва - вих. |
|
20 |
Утішків - вих. |
|
Чотирнадцятий тур/27 липня
|
Чотирнадцятий тур/27 липня
|
21 |
Полтва -Ракобовти |
4:1 |
21 |
Утішків - Олесько |
1:1 |
22 |
Задвір'я - Красняничі |
4:2 |
22 |
Ожидів -Вербляни |
2:1 |
23 |
Яблунівка - Соколя |
1:3 |
23 |
Безброди - Куткір |
1:8 |
24 |
Побужани - Купче |
0:1 |
24 |
Боложинів - Топорів |
- |
25 |
Полтва-2 - вих. |
|
25 |
Стовпин - вих. |
|
П'ятнадцятий тур/3 серпня
|
П'ятнадцятий тур/3 серпня
|
26 |
Красняничі - Полтва |
1:4 |
26 |
Вербляни -Утішків |
5:0 |
27 |
Соколя - Задвір'я |
2:0 |
27 |
Куткір - Ожидів |
1:3 |
28 |
Купче - Яблунівка |
8:4 |
28 |
Топорів - Безброди |
3:0 |
29 |
Полтва-2 - Побужани |
1:3 |
29 |
Стовпин - Боложинів |
0:6 |
30 |
Ракобовти -вих. |
|
30 |
Олесько - вих. |
|
Шістнадцятий тур/10 серпня
|
Шіснадцятий тур/10 серпня
|
31 |
Ракобовти - Красняничі |
1:7 |
31 |
Олесько - Вербляни |
0:4 |
32 |
Полтва - Соколя |
1:1 |
32 |
Утішків - Куткір |
1:0 |
33 |
Задвір'я - Купче |
1:5 |
33 |
Ожидів - Топорів |
4:0 |
34 |
Яблунівка - Полтва-2 |
3:0 |
34 |
Безброди - Стовпин |
5:2 |
35 |
Побужани - вих. |
|
35 |
Боложинів - вих. |
|
Сімнадцятий тур/17 серпня |
Сімнадцятий тур/17 серпня |
36 |
Соколя - Ракобовти |
1:0 |
36 |
Куткір - Олесько |
4:2 |
37 |
Купче - Полтва |
6:1 |
37 |
Топорів - Утішків |
3:3 |
38 |
Полтва-2 - Задвір'я |
0:1 |
38 |
Стовпин - Ожидів |
0:2 |
39 |
Побужани - Яблунівка |
1:0 |
39 |
Боложинів - Безброди |
9:1 |
40 |
Красняничі - вих. |
|
40 |
Вербляни - вих. |
|
Вісімнадцятий тур/24 серпня |
Вісімнадцятий тур/24 серпня |
41 |
Красняничі - Соколя |
1:0 |
41 |
Вербляни - Куткір |
5:0 |
42 |
Ракобовти - Купче |
0:5 |
42 |
Олесько - Топорів |
8:4 |
43 |
Полтва - Полтва-2 |
4:2 |
43 |
Утішків - Стовпин |
5:0 |
44 |
Задвір'я - Побужани |
3:3 |
44 |
Ожидів - Боложинів |
3:1 |
45 |
Яблунівка - вих. |
|
45 |
Безброди - вих. |
|
ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА |
Перший тур /7 вересня |
Четвертий тур/5 жовтня |
|
1 |
Полтва - Вербляни |
2:1 |
10 |
Ожидів - Побужани |
1:0 |
2 |
Купче - Утішків |
3:3 |
11 |
Утішків - Купче |
1:0 |
3 |
Побужани - Ожидів |
3:2 |
12 |
Вербляни -Полтва |
9:0 |
Другий тур/14 вересня |
П'ятий тур/12 жовтня |
4 |
Ожидів - Купче |
0:2 |
13 |
Купче - Ожидів |
5:1 |
5 |
Вербляни - Побужани |
1:0 |
14 |
Побужани - Вербляни |
0:1 |
6 |
Утішків - Полтва |
2:0 |
15 |
Полтва - Утішків |
2:5 |
Третій тур/21 вересня |
Шостий тур/19 жовтня |
7 |
Купче - Вербляни |
0:2 |
16 |
Вербляни - Купче |
1:0 |
8 |
Полтва - Ожидів |
2:1 |
17 |
Ожидів - Полтва |
3:0 |
9 |
Побужани - Утішків |
0:0 |
18 |
Утішків - Побужани |
3:0 |