Календар ігор
Першості Буського району з футболу
серед команд Першої ліги сезону 2015року
( перше коло)
|
№
|
Час
|
Перший тур/26 квітня
|
Рах.
|
1
|
16.00
|
Боложинів - Олесько
|
0:2
|
2
|
16.00
|
Балучин - Побужани
|
1:1
|
3
|
16.00
|
Задвір'я - Переволочна
|
1:2
|
4
|
16.00
|
Топорів - Ожидів
|
0:1
|
5
|
16.00
|
Кізлів - Куткір
|
2:6
|
Петричі - вихідна
|
Другий тур / 3 травня
|
6
|
16.00
|
Куткір - Топорів
|
1:3
|
7
|
13.00
|
Ожидів - Задвір'я
|
1:1
|
8
|
16.00
|
Переволочна - Балучин
|
2:4
|
9
|
16.00
|
Побужани - Боложинів
|
2:0
|
10
|
16.00
|
Олесько - Петричі
|
1:2
|
Кізлів - вихідна
|
Третій тур / 10 травня
|
11
|
16.00
|
Петричі - Побужани
|
2:1
|
12
|
14.00
|
Боложинів - Переволочна
|
3:3
|
13
|
16.00
|
Балучин - Ожидів
|
3:0
|
14
|
16.00
|
Задвір'я - Куткір
|
4:3
|
15
|
16.00
|
Топорів - Кізлів
|
5:2
|
Олесько - вихідна
|
17 травня
|
Кубок Буського району 1/16 фіналу
|
Четвертий тур / 24 травня
|
16
|
13.00
|
Кізлів - Задвір'я
|
1:2
|
17
|
13.00
|
Куткір - Балучин
|
2:3
|
18
|
15.00
|
Ожидів - Боложинів
|
1:3
|
19
|
15.00
|
Переволочна - Петричі
|
2:0
|
20
|
16.00
|
Побужани - Олесько
|
3:2
|
Топорів - вихідна
|
31 травня - резервний день
|
7 червня
|
Кубок Буського району 1/8; Малий Кубок району 1/8 фіналу
|
П'ятий тур / 14 червня
|
21
|
14.00
|
Олесько - Переволочна
|
5:1
|
22
|
14.00
|
Петричі - Ожидів
|
3:0
|
23
|
16.00
|
Боложинів - Куткір
|
3:3
|
24
|
17.00
|
Балучин - Кізлів
|
8:3
|
25
|
14.00
|
Задвір'я - Топорів
|
1:5
|
Побужани - вихідна
|
Шостий тур / 21 червня
|
26
|
16.00
|
Топорів - Балучин
|
5:2
|
27
|
14.00
|
Кізлів - Боложинів
|
4:5
|
28
|
15.00
|
Куткір - Петричі
|
2:4
|
29
|
14.00
|
Ожидів - Олесько
|
1:1
|
30
|
15.00
|
Переволочна - Побужани
|
1:1
|
Задвір'я - вихідна
|
Сьомий тур / 28 червня
|
31
|
16.00
|
Побужани - Ожидів
|
:
|
32
|
15.00
|
Олесько - Куткір
|
:
|
33
|
14.00
|
Петричі - Кізлів
|
:
|
34
|
17.00
|
Боложинів - Топорів
|
:
|
35
|
15.00
|
Балучин - Задвір'я
|
:
|
Переволочна - вихідна
|
5 липня
|
Кубок району 1/4; Малий Кубок району 1/4 фіналу
|
Восьмий тур / 12 липня
|
36
|
|
Задвір'я - Боложинів
|
:
|
37
|
|
Топорів - Петричі
|
:
|
38
|
|
Кізлів - Олесько
|
:
|
39
|
|
Куткір - Побужани
|
:
|
40
|
|
Ожидів - Переволочна
|
:
|
Балучин - вихідна
|
Дев'ятий тур / 19 липня
|
41
|
|
Переволочна - Куткір
|
:
|
42
|
|
Побужани - Кізлів
|
:
|
43
|
|
Олесько - Топорів
|
:
|
44
|
|
Петричі - Задвір'я
|
:
|
45
|
|
Боложинів - Балучин
|
:
|
Ожидів - вихідна
|
Десятий тур / 26 липня
|
46
|
|
Балучин - Петричі
|
:
|
47
|
|
Задвір'я - Олесько
|
:
|
48
|
|
Топорів - Побужани
|
:
|
49
|
|
Кізлів - Переволочна
|
:
|
50
|
|
Куткір - Ожидів
|
:
|
Боложинів - вихідна
|
26 липня
|
Кубок району 1/2; Малий Кубок району 1/2 фіналу
|
Одинадцятий тур / 2 серпня
|
51
|
|
Ожидів - Кізлів
|
:
|
52
|
|
Переволочна - Топорів
|
:
|
53
|
|
Побужани - Задвір'я
|
:
|
54
|
|
Олесько - Балучин
|
:
|
55
|
|
Петричі - Боложинів
|
:
|
Куткір - вихідна
|
2 серпня
|
Кубок району 1/2; Малий Кубок району 1/2 фіналу
|
9 серпня - резервний день
|
9-16 серпня
|
Кубок пам'яті І. Вольського
|
23 серпня
|
Кубок району - Фінал; Малий Кубок району - Фінал
|