Федерація футболу Буського району ФК "Сокіл" Андріївка ФК Балучин Футбол.Lviv. Все про футбол
Головна » Статті » Новини

У категорії матеріалів: 81
Показано матеріалів: 51-60
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 »

В неділю в м.Буськ відбулися матчі фінальної частини першості району серед юнацьких складів. В півфіналі задвір'янці поступилися юнакам із Андріївки з рахунком 3:0,а
команда Петрич програла Буську 3:1. В матчі за третє місце наша команда здолала Петричі 4:2,та здобула бронзові медалі першості.Рахунок фіналу Буськ - Андріївка - 4:0.
  Отже, вітаємо нашу команду, усіх гравців,вболівальників, керівництво  із цим досягненням!
Новини | Переглядів: 644 | Додав: Адмін | Дата: 25.09.2012 | Коментарі (0)

Відбулися матчі за вихід у вищу лігу Буського району з футболу: Куткір переміг Побужани з рахунком 3:0, а наші суперники по чвертьфіналу Переволочно розтрощило Еру з Ожидова 4:0.Таким чином команди Куткора та Переволочно з наступного сезону виступатимуть у вищій лізі.
Новини | Переглядів: 1146 | Додав: Адмін | Дата: 17.09.2012 | Коментарі (0)

Цими вихідними відбулися матчі за участю нашого основного складу та юніорів. Дублери в м.Буську провели один матч з
господарями поля та поступилися з рахунком 5:1,єдиний гол  на рахунку нашого захисника Севрука Григорія,команда ж з Н.Милятина на ігри не прибули тож їм зараховано технічні поразки з рахунком 3:0, отже таким чином ми зайняли 2-ге місце в групі і вийшли у півфінал змагань де зустрінемось із
Андріївськими юнаками, а Буськ із Петричами.
  Основний склад в Переволочно знову поступився місцевій
команді 6:2. Програючи по ходу зустрічі два м'ячі,наші футболісти зуміли зрівняти рахунок до перерви,відзначились наші кращі бомбардири Фургало Назар та Білик Мар'ян. В другому таймі мали нагоди вийти вперед (мяч двічі потрапляв в перекладину воріт суперників), але після третього забитого гола в наші ворота боротьба була припинена.Отже для нашої основної команди офіційний сезон завершився,підсумки якого підіб'єм згодом після виступів молодіжного складу.Інші результати:
Утішків - Побужани - 0:1
Кізлів - Куткір - 1:2
Балучин - Ожидів - 1:2

Новини | Переглядів: 695 | Додав: Адмін | Дата: 11.09.2012 | Коментарі (0)

Перший матч раунду плей-офф,що відбувся цієї неділі видався вкрай невдалим. Приймаючи на своєму стадіоні досвідчену команду з Переволочно,наші хлопці поступились з рахунком 3:0.В першому таймі припустившись двох грубих помилок у захисті, отримали два голи-близнюки у свої ворота, В одному із епізодів при рахунку 0:0 суддя мав призначати пенальті в ворота суперників та свисток арбітра не пролунав...та арбітр помилявся,що в одну, що в іншу сторону і в принципі, жалітись на суддівство справа для невдах, і на суддівство нехай нарікають ті,що постійно це роблять, ми ж як завжди сподіваємось тільки на свої сили і на свою гру та переломити хід поєдинку нажаль не вдалося.
У другій половині  гри, наша команда зуміла перевести гру на половину поля суперників, мала чудові моменти для взяття воріт, але м'яч вперто не йшов у ворота, і що найприкріше пропустили ще один гол з дального удару. Виходячи з рахунку зустрічі,матч-відповідь на полі суперників видається простою формальністю, та ми не збираємось складати зброю і будемо відстоювати честь нашої команди, та будемо чіплятись навіть за цей мінімальний шанс який у нас залишився. В Переволочно гратимемо тільки на перемогу! Результати інших матчів плей-офф:
Куткір - Кізлів -3:1
Ера Ожидів - Балучин - 9:1
Побужани - Утішків - 1:1.
Новини | Переглядів: 719 | Додав: Адмін | Дата: 03.09.2012 | Коментарі (0)

В неділю наша команда на своєму полі  перемогла команду з Балучина з рахунком 1:0., гол на рахунку нашого нападника
Білика Мар'яна.Ця п'ята перемога поспіль забезпечила нам другу сходинку у  турнірній таблиці 2-ї ліги.В раунді плей-оф наша комада зустрінеться з ФК Переволочно. Вітаємо гравців нашої команди з вдалим виступом в груповому турнірі і бажаємо цього сезону зайняти призове місце та увійти до вищої ліги Буського району. Інші результати:
Полтва-2 - Полоничі - 2:0
Куткір - Утішків - 2:1
та технічний результат
Новосілки - Куткір --:+.
Новини | Переглядів: 520 | Додав: Адмін | Дата: 20.08.2012 | Коментарі (0)

Відбулися матчі передостанньго туру чемпіонату району в другій лізі. Нашій команді зараховано технічну перемогу над
командою с.Новосілок 3:0, Полоничі здобули вольову
перемогу над Балучином 3:2,а перенесений матч 11 туру між
командами Утішкова та Полтва-2, закінчився розгромом гостей
з рахунком 12:3.
 Останній тур, який відбудеться за тиждень має бути дуже цікавим, адже розподіл першої трійки команд в нашій групі
ще не завершено. Крім того за останню путівку бути йти
заочна та запекла  боротьба між командами Полонич та Балучина яких після цього туру розділяє всього 1-не очко.

Новини | Переглядів: 681 | Додав: Адмін | Дата: 13.08.2012 | Коментарі (0)

Цими вихідними наші юніори в с.Полтва провели два матчі,
зіграли в нульову нічию з командою Полтви та перемогли
Красне з рахунком 2:0. Ці результати забезпечили молодіжці
вихід у наступний раунд змагань, з чим і вітаємо нашу юнацьку
команду! Основна команда перемігши на своєму полі Полтву-2
з рахунком 2:1,теж забезпечила собі місце у плей-офф! Тепер
ми маємо гарантоване третє місце в групі і не погані шанси піднятись в турнірні таблиці ще вище .Знову вітання! Голи за нашу команду забивали Білик Мар'ян та Тарас Гарасим. Таким
чином вихід у плей-офф в нашій групі забезпечили крім нас
ще Куткір та Утішків, а команди Балучина та Полонич
поборються за останню путівку у наступний раунд змагань.
Інші результати нашої групи:
Новосілки - Полоничі - -:+
Балучин - Утішків - 2:2.
Новини | Переглядів: 533 | Додав: Адмін | Дата: 06.08.2012 | Коментарі (0)

В неділю наша молодіжка в Красному перемогла команду із Петрич з рахунком 3:0, тим самим зберігши непогані шанси на вихід із групи. Основна команда відпочивала, а в нашій групі
відбувся лише один матч наші сусіди з Полонич зіграли в нічию з командою Куткора 2:2, хоча правильніше сказати в Полонич суддя забрав перемогу призначивши більше 10 хв. додаткового
до матчу часу, та поставивши в ворота "Сокола" ,більш ніж сумнівний пенальті. Новосілки не виїхали в Балучин, а матч
Полтва-2 - Утішків перенесено.
Новини | Переглядів: 682 | Додав: Адмін | Дата: 31.07.2012 | Коментарі (0)

Цієї неділі  відбулося дербі між командами Задвір'я та Полонич, яке обіцяло бути дуже принциповим, оскільки в першому колі ми зазнали прикрої поразки 1:2. Нам була потрібна тільки перемога,інакше наші вболівальники нас би
не зрозуміли. Зі стартовим свистком почалася безкомпромісна
та напружена гра, що в перші пів-години точилася переважно
в центрі поля, та наприкінці тайму нам вдалося вдало завершити швидку атаку і Білик Мар'ян відкриває рахунок
Новосілки - Утішків - -:+
Новини | Переглядів: 656 | Додав: Адмін | Дата: 24.07.2012 | Коментарі (0)

Внеділю в рамках дев'ятого  туру першості району ФК "Задвір'я" приймало лідера групи футболістів Куткірського
"Рейнджерса" та завдали їм першої поразки в сезоні.Протягом усієї гри наша команда володіла ігровою та територіальною ініціативою, однак в першому таймі ворота гостей розпечатати так і не вдалося.