Федерація футболу Буського району ФК "Сокіл" Андріївка ФК Балучин Футбол.Lviv. Все про футбол
Головна » Статті » Новини

У категорії матеріалів: 81
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Мокре поле - сухий рахунок! Під таким гаслом пройшла гра нашої команди на оновленому стадіоні с.Полоничі із місцевою командою. Слід зазначити, що на такому полі, залитому водою та із численними калюжами показати пристойний футбол було неможливо.Тому гра в основному проходила в силовій боротьбі із періодичними водними процедурами, раз-по-раз футболісти обох команд окунались в теплі води місцевого "аквапарку". Отже віддати точний пас, чи завдати прицільного удару було справою майже нереальною.Та й ці нечисленні моменти, які мали обидві команди реалізовані не були,оскільки при ударі з меж карного майданчика,замість удару,у граців виходило хіба що добряче обтраскати водою та болотом "писок" воротарю суперника. Ба, навіть пенальті гравці місцевого "Cокола" забити не змогли - перекладина.Після цього вона(перекладина), ще двічі протягом кількох хвилин рятувала нашу команду,а знаєте чому рятувала, вона ж зроблена із Задвір'янських труб! Містика!
 Ну і звичайно про судівство.Якщо, коротко, то суддівства не було,верніше воно було,але тільки в одну сторону. При очевидних порушеннях гравцями господарів суддя акуратно підносив свисток до губ і...чи то в той момент "свищик" виходив з ладу, чи арбітру не вистачало повітря (направду душно в той день було),але свисток мовчав! А, якщо без жартів, то на перемогу ми не награли, як і  до речі гравці суперника,нічия 0:0 - закономірний результат.Хотілося б звичайно написати в кінці цього репортажу - перемогла дружба,але...
  Результати інших матчів дивіться в розділі "табло".

Новини | Переглядів: 596 | Додав: Адмін | Дата: 27.05.2013 | Коментарі (0)

Справжній кубковий та безкомпромісний матч відбувся цієї неділі на нашому стадіоні. В 1/16 фіналу кубка району наша команда приймала футболістів  з Ожидова. В першому таймі вболівальники голів не побачили, а ось починаючи з другої половини гри почалось все найцікавіше! Спочатку наші гості ударом із далекої відстані відкрили рахунок у матчі, та гравці нашої команди не знітилися, і незабаром рахунок став 2:1 на нашу користь,завдяки голу Фургало Назара, та автоголу суперників. Та боротьба на футбольному полі тривала, і гості з пенальні рахунок зрівняли,основний час матчу закінчився 2:2.
Дотатковий час знову приніс нічию, при чому поступаючись в ході овертайму, за 4 хвилини до кінця ми все ж таки зрівнюємо рахунок матчу, гол забив знову ж таки - Назар Фургало. Отже, футбольна лотерея, серія післяматчевих пенальті, в якій ми переграємо суперника 4:3 - це перемога, важка , драматична та така бажана - перемога!
Результати інших матчів 1/16 фіналу кубка в розділі "табло" нашого сайту.
Новини | Переглядів: 671 | Додав: Адмін | Дата: 20.05.2013 | Коментарі (0)

Дивний і вкрай невдалий результат показала наша команда у домашній грі із командою с.Кізлова. Та негаразди почалися в нас, ще до гри - спочатку на тренуванні отримав травму
капітан команди Гарасим Тарас, а вже під час самого матчу травмувався захисник команди Галецький Юрій, які вибули на невизначений термін. Отже, до всіх кадрових проблем, які у нас були, (слід зазначити ,що  на матч ми виходили в далеко не повному складі),додались ще й травмовані гравці.

Перший тайм розпочався із неперервних атак Задвір'янців, ініціатива була повністю була на нашій стороні, безліч моментів, і як наслідок рахунок після першої половини зустрічі 4:1 на нашу користь. Голи на рахунку Фагала Назара - 2, та по одному влучному удару завдали Кушнір Михайло та Карасюк Володимир.Здавалось, що перемога вже у нас у кишені, та другий тайм перевернув все з ніг на голову, наших гравців ніби підмінили - команда зупинилась.Слід звичайно відзначити наших суперників із Кізлова, які боролись до кінця,але напевне
ми зарано повірили в перемогу. Жахливі півгодини в кінці другого тайму, і рахунок став 5:4 на користь гостей - неймовірно!!! На останніх секундах у нас був стовідсотковий момент, аби  врятувати гру, та вихід один на один завершився фантастичним сейвом воротаря гостей.Отже, прикра та незрозуміла поразка - як урок на майбутнє, треба грати до кінця!
 Інші зустрічі:
Вербляни - Полоничі - 3:1;
Яблунівка - Ст.Милятин - 1:1;
Утішків - Куткір - 3:0.
Полтва-2 - Балучин - 0:1.

Новини | Переглядів: 612 | Додав: Адмін | Дата: 13.05.2013 | Коментарі (0)

Сезон офіційно стартував. Цими вихідними відбувся перший тур першості району з футболу. На  своєму полі наша команда приймала команду с.Вербляни, що торік виступала у вищій лізі чемпіонату. Після першого тайму рахунок був 2:0 на користь гостей. У другій половині гри наша команда зуміла зібратись та врятувати здавалось вже програний матч.Спочатку нападник задвір'янців Білик Мар'ян скоротив відставання в рахунку, а згодом досвідчений гравець команди Врубльовський Роман, відновив рівновагу у матчі,потужним та точним ударом зі штрафного.Були у нашої команди нагоди і вийти вперед у цьому матчі, однак наші гравці не змогли скористатись чудовими моментами біля воріт суперника.Отже, бойова нічия 2:2.
Інші матчі нашої групи принесли слідуючі результати:
Балучин - Полоничі - 1:2(На 80хв.гру зупинено),
Старий Милятин - Куткір-2:0,
Яблунівка - Полтва-2 - 4:0,
Утішків - Кізлів - 5:1.

Новини | Переглядів: 604 | Додав: Адмін | Дата: 29.04.2013 | Коментарі (0)

Весняний кубок району завершився. В неділю на стадіоні с.Петрич наша команда в півфінальному матчі поступилась господарям поля з рахунком 2:1. В іншому півфінальному матчі футболісти с.Полтви переграли Топорівську команду 4:2,фінальний матч знову завершився перемогою господарів-Петричі перемогли Полтву з рахунком 3:0.Отже,наша команда виступаючи в когорті міцних вищолігових команд в розіграші Кубка Весни зуміла показати пристойний результат.Надалі побажаємо нашим футболістам вдало виступити в чемпіонаті Буського району серед команд другої ліги, який незабаром розпочнеться.
Новини | Переглядів: 695 | Додав: Адмін | Дата: 22.04.2013 | Коментарі (0)

Цієї неділі відбулися матчі розіграшу Кубка Весни. На стадіоні с.Полтви наша команда зустрічалась із господарями командою с.Полтва та срібним призером минулої першості командою Андріївки. Перший матч із полтв'янцями приніс нічийний результат 1:1,гол за нашу команду забив Білик Мар'ян, слід зазначити,що в кінці зустрічі ми не реалізували пенальті.В наступному матчі завдяки голу нападника команди Фургало Назара здобули перемогу над командою Андріївки.Отже,у фінальну частину вийшли команди Задвір'я та Полтви,з іншої групи вийшли Петричі та Топорів.

Новини | Переглядів: 623 | Додав: Адмін | Дата: 16.04.2013 | Коментарі (0)

Вкрай невдало виступила наша команда у футзальній першості
району вищої ліги,що відбувались цієї суботи.Показавши дуже низький рівень гри та відсутність жаги до боротьби,команда в перших двох матчах зазнала нищівних поразок - 6:1 від
Верблян,та 10:0 від УНМ Красне.Лише в останній зустрічі з фаворитом змагань,командою м.Буська,вдалося досягти пристойного результату - нічия 4:4,причому рахунок Бущани
зрівняли на останніх секундах зустрічі.
  Для основної команди змагання з футзалу закінчені,а ось змагання юніорів,ще попереду. Крім того,цього року будем намагатись зформувати для участі у футзалі команду ветеранів.

Новини | Переглядів: 599 | Додав: Адмін | Дата: 11.02.2013 | Коментарі (0)

Цієї суботи 9 - го лютого розпочнеться першість Буського району з футзалу серед команд вищої ліги. Наша команда буде єдиним представником другої ліги.Склад учасників:
Група А - Петричі,Андріївка,Красне,Полтва;
Група Б -Буськ,Задвір'я,Вербляни,УНМ Красне.
 Наша команда розпочинає турнір уже цієї суботи.

Новини | Переглядів: 654 | Додав: Адмін | Дата: 07.02.2013 | Коментарі (0)

Переможним аккордом завершила сезон наша команда! Сьогодні в спорткомклексі м.Буська відбулася фінальна частина чемпіонату району з футзалу серед команд другої ліги. В першому матчі із головними претиндентами на перемогу в турнірі командою с.Вербляни наші хлопці поступаючись за дві хвилини до завершення матчу з рахунком 2:1, зуміли перемогти  3:2,голи забивали Кушнір Михайло-2 та Фургало Назар. В наступному  матчі ми впевнено здобули перемогу над командою Переволочно 4:0 та достроково гарантували собі перше місце та золоті медалі змагань! Заключний матч також приніс нам перемогу над Утішковим 5:3.
Отже,знову три перемоги поспіль і ФК"Задвір'я" - чемпіон району з футзалу серед команд другої ліги! Друге місце у Верблян,третє за командою Утішківа.Крім того,наш нападник Білик Мар'ян із гольовим доробком у 16 голів, став кращим бомбардиром турніру!
  Вітаємо нашу команду із цим великим успіхом, та надіємось на нові перемоги у новому 2013 році! Молодці!!!
Новини | Переглядів: 657 | Додав: Адмін | Дата: 29.12.2012 | Коментарі (0)

15.12.12р. та 22.12.12р. відбулися матчі першості району з футзалу серед команд другої ліги.Наша команда в групі із командами Переволочно,Кізлова та Балучина розігрувала
путівку в фінальну групу змагань.Здобувши три впевнені перемоги-над Переволочно 7:3,Балучином 5:3 та Кізловом 7:3 здобули перше місце в своїй групі, на другому місці команда з Переволочно.Найбільше голів,а саме одинадцять влучних ударів на рахунку нашого нападника Білика Мар'яна.Голами також відзначались-Кушнір Михайло,Гарасим Тарас,Гарасим Назар,Кирич Євген,Гайнер Ігор,Фургало Назар. З іншої групи вийшли команди Верблян та Утішківа. Матчі фінальної групи відбудуться найближчої суботи 29.12.12р.
Новини | Переглядів: 673 | Додав: Адмін | Дата: 26.12.2012 | Коментарі (0)