Федерація футболу Буського району ФК "Сокіл" Андріївка ФК Балучин Футбол.Lviv. Все про футбол
Головна » Статті » Новини

У категорії матеріалів: 81
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 8 9 »

Цими вихідним наша команда на виїзді зустрічалась із ФК "Явір" Яблунівка, у матчі відповіді осіннього кубка району. Наперед забігаючи,скажу,що гру наша команда продемонструвала мяко кажучи не найкращу.Налаштуватися після домашньої перемоги 9:2 на матч,було важко,адже супернику необхідно було забивати в наші ворота сім сухих м'ячів,та й на гру ми прибули не повним складом. Ну,і звичайно не можу не зачіпити тему суддівства,не зупиняючись на конкретних епізодах(а їх було безліч),скажу коротко - арбітр "тупо" зливав нашу команду.Та меше з тим. Матч закінчився поразкою 4:1,гол нашої команди на рахунку Карасюка Володимира,і ми в фіналі Малого кубка Буського району,місце проведення якого буде вирішуватися 14 жовтня на засіданні федерації.

p.s. За тур до кінця змагань другої ліги у фінальній частині визначились дві команди, які з наступного сезону гратимуть у вищій лізі - це команди Верблян та Утішківа,з чим ми щиро вітаємо гравців та керівників цих самобутніх колективів!

Новини | Переглядів: 505 | Додав: Бос | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)

Півфінальна зустріч Малого Кубка федерації з Яблунівським "Явором",перший матч якого проходив на стадіоні с.Задвір'я виявився щедрим на голи. Гра розпочалась без розвідки і уже на п'ятій хвилині Карасюк Володимир забиває перший гол у цьому протистоянні.Однак дуже швидко гості відігрались,скориставшись помилкою нашого крайнього захисника.Однак на перебіг матчу,в якому повністю домінували наші футболісти,це жодним чином не вплинуло,і в першому таймі після двох влучних пострілів Фургала Назара,та одного Кирича Євгена рахунок став 4:1 на користь ФК "Задвір'я".

У другій половині гри наша команда лише нарощувала відрив від суперника.Наші хлопці довели рахунок до непристойного - 9:2! Голами у другому  таймі відзначились Карасюк Володимир,та знову ж таки Фургало Назар,котрий до двох голів у першій частині гри додав,ще чотитри у другій! І,тут треба зазначити,що це рекорд нашої команди для нашої команди,адже шістьма голами у одному матчі,ще не відзначався жоден з футболістів нашого колективу починаючи із дев'яностих років. Та й,взагалі Назар став справжнім злим генієм для Яблунівки,забивши у трьох офіційних матчах в ворота "Явора" 13 голів!!! Наступний матч ми проведемо у матчі відповіді,із цим же суперником 12 жовтня, в Яблунівці.

Новини | Переглядів: 490 | Додав: Бос | Дата: 06.10.2014 | Коментарі (0)

Цієї неділі в чвертьфінальному матчі Малого кубка району наша команда розромила з рахунком 5:1 команду з с.Безброди, хоча скоріше можна сказати,що команду Куткірської сільської ради,оскільки з незрозумілих причин за Безброди було заявлено половина гравців ФК "Рейнджерс" Куткір,що суперечить регламенту змагань на 2014рік. Однак,таке підсилення гостям не допомогло,хоча вони і першими відкрили рахунок, та дуже швидко все стало на свої місця.Наша команда вдало комбінуючи, затисла суперника у карному майданчику і як наслідок нападник нашої команди  Карасюк Володимир рахунок зрівняв, а потім слово взяв наш голеадор Фургало Назар,який за півгодини оформив "покер",та поховав усі надії суперника на вдалий результат.

У другому таймі розуміючи,що суперник вже не відіграється,було дано можливість зіграти нашому найближчому резерву, то ж рахунок у матчі вже не змінювався.В наступному півфінальному раунді ФК "Задвір'я" зустрічатиметься у двоматчевій дуелі з командою Яблунівки.

Новини | Переглядів: 554 | Додав: Бос | Дата: 30.09.2014 | Коментарі (0)

В неділю у рамках 1/4 розіграшу Малого кубку району,або осіннього кубку, наша команда на виїзді зіграла у нічию з Безбродами 2:2.Виступаючи у досить таки експерементальному складі та виграючи після першого тайму 2:0,наші футболісти не змогли втримати переможного рахунку. Тепер чекаємо матч відповідь цієї неділі у Задвір'ї.

Новини | Переглядів: 342 | Додав: Бос | Дата: 22.09.2014 | Коментарі (0)

Зігравши останній матч з командою Побужан в нічию 3:3, та враховуючи результати останнього туру наша команда припинила боротьбу за вихід у вищу лігу. На протязі чемпіонату ми йшли в лідерах,та в останніх турах розгубили свою перевагу, і як наслідок - такий сумний результат...Тут, звичайно можна згадати, що необов'язкові очки ми втратили з в домашньому матчі з Купче, в якому наші вболівальники,хоча і спровоковані, подарували перемогу супернику, і це одне очко(нагадаю рахунок був 2:2) виводило нас із підгрупи. Не можу згадати і матч з Полтвою, в якому  кілька гравців основи проміняли футбол на відпочинок, ну і звичайно травма Білика Мар'яна теж великою мірою ослабила команду. Та основна причина,це слабка психологія гравців і не вміння вигризати результат будь-якою ціною,хоча останній матч в якому ми поступаючись 3:0 зуміли в підсумку звести нічию дає надію,що цю проблему в майбутньому буде подолано.

І,на останок додам,що наші юніори також припинили участь в юнацькому турнірі,зазнавши поразки від Ст.Милятина 2:0,та вигравши від УНМ-Красне 7:0,цього не вистачило для продовження боротьби.

Новини | Переглядів: 529 | Додав: Бос | Дата: 08.09.2014 | Коментарі (0)

Подаємо стислу інформацію,за три тури першості району з футболу. 3-го серпня наша команда поступилась на виїзді в Соколі місцевій команді з рахунком 2:0, в наступному турі знову зазнали поразки від Купче 5:1,гол на рахунку Скопа Юрія. Цієї неділі нарешті святкували перемогу над аутсайдером групи Полтвою - 2 1:0,єдиний переможний гол забив Гнида Віталій. 24 серпня на день Незалежності приймаємо своїх безпосеребезпосередніх конкурентів за вихід із групи - команду "Стандарт" Побужани,нагадаємо,що в цьому матчі нам необхідна тільки перемога.Також в цей святковий день зіграють свої матчі і Задвір'янські юніори, з командами Старого Милятина та Красного. Отже, в цю неділю отримаємо відповідь, чи продовжать подальшу боротьбу наші обидві команди.

Новини | Переглядів: 564 | Додав: Бос | Дата: 19.08.2014 | Коментарі (0)

<p style="text-align: center;">

[font=arial,helvetica,sans-serif;]<span style="font-size: 14px;"><span style="color: rgb(255, 240, 245);">Чотирнадцяти тур звів дві наймолодші команди групи,а саме ФК ,, Задвір’я’’ та ФК ,,Красняничі’’.
У першому таймі гості із Красного показували добротний футбол,і вже до середини тайму їхня наполегливість переросла у гол в наші ворота. Після серії рикошетів в центрі захисту,на побачення з голкіпером ,, Задвір’я’’ вибіг гравець ,,Краснянич’’ і потужним ударом в верхній кут воріт відкрив рахунок у грі. Це вже переходить в традицію першими пропускати м’яч. Потрібно було відіграватися,щоб в перерві не мати проблем із керівництвом клубу і тренером команди. Вже за кілька хвилин після подачі кутового нашою командою , у штрафному суперника виникла ,,пожежа’’.Цим моментом скористався номінальний нападник команди ,, Задвір’я’’ Гарасим Назар і забив гол у відповідь.Чому я кажу номінальний,тому що Назар найчастіше грає на позиції центрального захисника,проте із-за травми основного нападника Білика Мар’яна зайняв його місце на полі. До кінця тайму ще був час , щоб здобути перевагу у грі.Швидка контраатака задвір’янців і знову гол забиває Гарасим Назар!На перерву команди пішли з рахунком 2:1.
В перерві було зроблено тактичні перестановки гравців. Жорстка критика з боку тренера команди,з якою не всі погодилися також мала місце у перерві.
Перестановка по позиціям Карасюка Володимира і Гарасима Тараса дала результат. На початку другого тайму у швидку атаку вийшли Карасюк Володимир і Фургало Назар. Вони самотужки,обігравшись в центрі поля, показали чудовий біг. Удар Фургало Назара і голкіпер відбиває м’яч в сторону,та паралельним курсом по фланзі рухався Карасюк Володимир саме він і забив гол.3:1,здавалося перемога вже в кишені.Та це був тільки початок тайму.Гості переважно вибігали у контраатаки та атакували після вибиття м’яча голкіпером,адже гра в пас це наш козир і відібрати краснянцям м’яч було дуже важко.В одній із атак натиск ,,Красняничів’’ зупинили фолом за тридцять метрів до наших воріт.Удар гравця гостів і м’яч у свої ворота зрізає захисник нашої команди.3:2,і перевага зменшилася.Та останню крапку знову поставив Гарасим Назар. Гол після рикошетів в штрафному суперника,доводить універсальність Назара, адже хет-трик рідко забивають нападники,а тут така здавалося б авантюра принесла успіх!Був ще момент Кушніра Михайла,який із кількох метрів розстріляв хрестовину воріт ФК ,,Красняничі’’.Та рахунок не зважаючи на велику кількість замін не змінився. Фінальний свисток судді зафіксував рахунок 4:2 на користь ФК ,, Задвір’я’’.
Отже чотирнадцятий тур не змінив наших лідерських позицій,суперник безперечно хотів виграти,адже перемога над командою,що йде першою протягом стільки часу була б набагато солодшою ніж від інших супеників.
Наступні три гри ми проведемо швидше всього на виїзді,що є важче ніж домашні ігри,проте потрібно вигравати і в чужих стінах,оскільки кінець другого туру вже буде до кінця літа і виведе три перші команди у наступний раунд чемпіонату..</span></span>[/font]
Новини | Переглядів: 487 | Додав: OPTIMYS10 | Дата: 29.07.2014 | Коментарі (0)

13 липня 2014 року. Команда ,,Задвір’я’’ вдома приймала команду ,,Полтва-1’’. Вже до середини першого тайму ми програвали із рахунком 2:0,до перерви рахунок не змінився. Після другого тайму було встановлено остаточний рахунок 3:1,єдиний гол за нашу команду забив гравець молодіжної Гнида Віталій. Хочеться сказати, що на цей матч було запрошено кілька гравців молодіжної для їхньої екзаменації . Хлопці показали весь свій потенціал. Хоча ми і програли,проте був зроблений дуже великий урок.
Після цієї поразки наступну гру потрібно було тільки вигравати,адже після програшу ми могли переміститися на друге місце в групі.
20 липня 2014 року. ФК ,,Задвір’я’’ провела матч на виїзді із командою ,,Ракобовти’’. Із перших хвилин матчу ФК ,,Ракобовти’’ відчули всю силу команди ,,Задвір’я’’ . Перший тайм закінчився з рахунком 0:2 на нашу користь,голи в активі Фургало Назара. На початку другого тайму ми дещо розслабилися,за що і поплатилися. В одній із атак ,,Ракобовти’’ отримали право на виконання пенальті. Реалізувавши його рахунок стає 1:2,проте суперник більше не зумів нічого протиставити.А от Фургало Назарові двох голів було мало,в одній із атак він встановив остаточний рахунок 1:3. ФК ,,Ракобовти’’ мали деякі шанси в матчі,проте достойна гра нашого молодого голкіпера і надійна гра в захисті зруйнувала ці шанси,а з реалізацією наших гольових моментів проблем не виникало,саме тому рахунок закономірний.
Отже протягом 13 турів незмінним лідером залишається ФК ,,Задвір’я’’ ,чекаємо нових ігор щоб показати на що ми здатні.

Новини | Переглядів: 363 | Додав: Бос | Дата: 26.07.2014 | Коментарі (0)

Матчем в Яблунівці із місцевим "Явором",для нашої команди розпочалось друге коло першості району. І слід одразу зазначити,що сценарій виїздних матчів за яким здобували перемоги наші хлопці в першому колі,практично знову ж повторили цієї неділі. Отже,до перепетій самого матчу. Стартові хвилини проходили як то кажуть в "розкачці",наші футболісти не поспішали форсувати події,гра проходила у повільному темпі практично без моментів... і на 15 хвилині подача з кутового призвела до голу в наші ворота,знову на виїзді пропускаєм перші. Та,цього сезону ми уже звикли до такого розвитку подій,ми одразу ж додали в швидкості,моменти біля воріт суперника почали виникати один за одним,матч повністю перейшов під контроль ФК "Задвір'я",що і втілилось у забиті голи. Спочатку наш нападник Фургало Назар ударом з гострого кута зрівнює рахунок, а під завісу тайму Кушнір Михайло елегатно прибравши останнього захисника забиває другий гол.

В другому таймі хід гри не змінився,хіба,що господарі почали у захисті застосовувати штучне положення поза грою,декілька раз нападники потрапляли у цю пастку,але в одному із епізодів пропустили черговий ривок Фургала Назара,який вийшов тет-а-тет з голкіпером і спокійно забив третій гол. Цей епізод викликав хвилю емоцій у місцевих футболістів і вболівальників, оскільки цей ігровий момент був як то кажуть - на тоненького. Після чого місцевий "Явір",який до речі виглядав набагато пристойніше ніж у матчі першого кола, пішов у ва-банк, сосередивши на нашій половині великі сили та відповідно оголивши тили. Господарі зуміли скоротити рахунок, та контратаки ФК "Задвір'я" виявились куди небезпечнішими. Білик Мар'ян раз- пораз "накручуючи" захисників суперника, із трьох стовідсодкових нагод реалізовує один, а крапку у матчі після виходу на побачення із голкіпером, оформивши хет-рик, ставить Фургало Назар. Чергова виїздна,вольова перемога - 5:2!!!

Новини | Переглядів: 412 | Додав: Адмін | Дата: 30.06.2014 | Коментарі (0)

Цікавим виявився поєдинок нашої команди у виїздному поєдинку із Побужанським "Стандартом". Матч як,то кажуть почався без розвідки,вже на третій хвилині господарі поля отримали право на пробиття пенальті,так епізод із падінням нападника господарів в карному майданчику, розцінив арбітр матчу. Хоча порушення як на мене не було, була обопільна боротьба за мяч. Отже,одинадцятиметровий, і Побужанці його реалізовують - 1:0! Як,згодом виявилось цей гол жодним чином не вплинув на футболістів ФК "Задвір'я",які методично почали розхитувати оборону своїх суперників, вміло використовуючи комбінаційну гру в пас. Натомість гравці "Стандарту" переважно грали у вертикальний футбол із застосування навісних передач. В середині першого тайму чергова атака нашої команди,після розрізного пасу Кушніра Михайла завершилась елегантним результативним ударом Білика Мар'яна, і рахунок став нічийним 1:1!

Друга половина гри почалась із,ще більшого домінування Задвір'янців, атаки наших хлопців хвилями накочувались на ворота опонентів,незабарились і голи -спочатку півзахисник команди Карасюк Володимир з лінії карного майданчику "смачним" ударом виводить нашу команду вперед! Згодом форвард команди Фургало Назар,вихром вірвавшись до воріт суперника збільшує рахунок у матчі!

Після цього наші хлопці дещо збавили обороти, і господарі, знову ж таки використовуючи тактику навісів та прострілів, зуміли перемістити гру ближче до наших воріт, та відквитати за 10 хвилин до кінця матчу один гол.Хоча слід зазначити,що напевне наша команда мала значно більше нагод збільшити перевагу,ніж суперник зрівняти рахунок. Отже,у матчі лідерів групи А, ми здобуваємо чергову перемогу з рахунком 3:2, і стаємо одноособовим лідером після матчів першого кола! До речі, це третя вольова перемога на виїзді ФК "Задвір'я",при чому усі виїздні матчі закінчуються з однаковим для нас рахунком - перемогою З:2!

Вітаємо команду і  до нових зустрічей на футбольних полях району!

Новини | Переглядів: 563 | Додав: Адмін | Дата: 23.06.2014 | Коментарі (0)