Федерація футболу Буського району ФК "Сокіл" Андріївка ФК Балучин Футбол.Lviv. Все про футбол
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 81
Показано матеріалів: 11-15
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 16 17 »

Цими вихідним наша команда на виїзді зустрічалась із ФК "Явір" Яблунівка, у матчі відповіді осіннього кубка району. Наперед забігаючи,скажу,що гру наша команда продемонструвала мяко кажучи не найкращу.Налаштуватися після домашньої перемоги 9:2 на матч,було важко,адже супернику необхідно було забивати в наші ворота сім сухих м'ячів,та й на гру ми прибули не повним складом. Ну,і звичайно не можу не зачіпити тему суддівства,не зупиняючись на конкретних епізодах(а їх було безліч),скажу коротко - арбітр "тупо" зливав нашу команду.Та меше з тим. Матч закінчився поразкою 4:1,гол нашої команди на рахунку Карасюка Володимира,і ми в фіналі Малого кубка Буського району,місце проведення якого буде вирішуватися 14 жовтня на засіданні федерації.

p.s. За тур до кінця змагань другої ліги у фінальній частині визначились дві команди, які з наступного сезону гратимуть у вищій лізі - це команди Верблян та Утішківа,з чим ми щиро вітаємо гравців та керівників цих самобутніх колективів!

Новини | Переглядів: 504 | Додав: Бос | Дата: 13.10.2014 | Коментарі (0)

Півфінальна зустріч Малого Кубка федерації з Яблунівським "Явором",перший матч якого проходив на стадіоні с.Задвір'я виявився щедрим на голи. Гра розпочалась без розвідки і уже на п'ятій хвилині Карасюк Володимир забиває перший гол у цьому протистоянні.Однак дуже швидко гості відігрались,скориставшись помилкою нашого крайнього захисника.Однак на перебіг матчу,в якому повністю домінували наші футболісти,це жодним чином не вплинуло,і в першому таймі після двох влучних пострілів Фургала Назара,та одного Кирича Євгена рахунок став 4:1 на користь ФК "Задвір'я".

У другій половині гри наша команда лише нарощувала відрив від суперника.Наші хлопці довели рахунок до непристойного - 9:2! Голами у другому  таймі відзначились Карасюк Володимир,та знову ж таки Фургало Назар,котрий до двох голів у першій частині гри додав,ще чотитри у другій! І,тут треба зазначити,що це рекорд нашої команди для нашої команди,адже шістьма голами у одному матчі,ще не відзначався жоден з футболістів нашого колективу починаючи із дев'яностих років. Та й,взагалі Назар став справжнім злим генієм для Яблунівки,забивши у трьох офіційних матчах в ворота "Явора" 13 голів!!! Наступний матч ми проведемо у матчі відповіді,із цим же суперником 12 жовтня, в Яблунівці.

Новини | Переглядів: 489 | Додав: Бос | Дата: 06.10.2014 | Коментарі (0)

Цієї неділі в чвертьфінальному матчі Малого кубка району наша команда розромила з рахунком 5:1 команду з с.Безброди, хоча скоріше можна сказати,що команду Куткірської сільської ради,оскільки з незрозумілих причин за Безброди було заявлено половина гравців ФК "Рейнджерс" Куткір,що суперечить регламенту змагань на 2014рік. Однак,таке підсилення гостям не допомогло,хоча вони і першими відкрили рахунок, та дуже швидко все стало на свої місця.Наша команда вдало комбінуючи, затисла суперника у карному майданчику і як наслідок нападник нашої команди  Карасюк Володимир рахунок зрівняв, а потім слово взяв наш голеадор Фургало Назар,який за півгодини оформив "покер",та поховав усі надії суперника на вдалий результат.

У другому таймі розуміючи,що суперник вже не відіграється,було дано можливість зіграти нашому найближчому резерву, то ж рахунок у матчі вже не змінювався.В наступному півфінальному раунді ФК "Задвір'я" зустрічатиметься у двоматчевій дуелі з командою Яблунівки.

Новини | Переглядів: 552 | Додав: Бос | Дата: 30.09.2014 | Коментарі (0)

В неділю у рамках 1/4 розіграшу Малого кубку району,або осіннього кубку, наша команда на виїзді зіграла у нічию з Безбродами 2:2.Виступаючи у досить таки експерементальному складі та виграючи після першого тайму 2:0,наші футболісти не змогли втримати переможного рахунку. Тепер чекаємо матч відповідь цієї неділі у Задвір'ї.

Новини | Переглядів: 341 | Додав: Бос | Дата: 22.09.2014 | Коментарі (0)

Зігравши останній матч з командою Побужан в нічию 3:3, та враховуючи результати останнього туру наша команда припинила боротьбу за вихід у вищу лігу. На протязі чемпіонату ми йшли в лідерах,та в останніх турах розгубили свою перевагу, і як наслідок - такий сумний результат...Тут, звичайно можна згадати, що необов'язкові очки ми втратили з в домашньому матчі з Купче, в якому наші вболівальники,хоча і спровоковані, подарували перемогу супернику, і це одне очко(нагадаю рахунок був 2:2) виводило нас із підгрупи. Не можу згадати і матч з Полтвою, в якому  кілька гравців основи проміняли футбол на відпочинок, ну і звичайно травма Білика Мар'яна теж великою мірою ослабила команду. Та основна причина,це слабка психологія гравців і не вміння вигризати результат будь-якою ціною,хоча останній матч в якому ми поступаючись 3:0 зуміли в підсумку звести нічию дає надію,що цю проблему в майбутньому буде подолано.

І,на останок додам,що наші юніори також припинили участь в юнацькому турнірі,зазнавши поразки від Ст.Милятина 2:0,та вигравши від УНМ-Красне 7:0,цього не вистачило для продовження боротьби.

Новини | Переглядів: 528 | Додав: Бос | Дата: 08.09.2014 | Коментарі (0)