Федерація футболу Буського району ФК "Сокіл" Андріївка ФК Балучин Футбол.Lviv. Все про футбол

Показано матеріалів: 61-65
Сторінки: « 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 »

В неділю наша команда у виїзному матчі із командою Утішківа
зазнала прикрої поразки з рахунком 3:1. До 75 хв. рахунок був
нічийним, але після виконання двох штрафних ударів господарями поля наприкінці матчу в наші ворота влетіло два
не обов'язкових голи. Хоча в першому таймі ми мали чотири
виходи один на один та не склалося. В наступному турі приймаємо лідера групи ФК "Куткір", що не зазнали
цього сезону жодної поразки.
Новини | Переглядів: 656 | Додав: Адмін | Дата: 10.07.2012 | Коментарі (0)

В неділю після відправи нашій команді керівником фракції
"Свобода" у Львівській обласній раді п.Іриною Сех було
вручено нову футбольну форму, освячення форми відбудеться
на наступну неділю.
 Цієї ж неділі  наша команда зіграла товариський матч з командою УНМ Красне на виїзді та здобула перемогу з рахунком 4:3, голами відзначились Кирич Є.- 3,Білик М.- 1.
 Також відбулися матчі юнацьких складів першості району
з футболу в нашій групі, ось їх результати:
   Петричі - Красне - 3:0
    Петричі - Полтва - 2:1.

Новини | Переглядів: 622 | Додав: Адмін | Дата: 25.06.2012 | Коментарі (0)

Вчора на засіданні федерації було прийнято рішення зробити перерву між першим  та  другим колом. Тобто матчів 24 червня та 1 липня не буде. Друге коло розпочнем 8 липня матчем з
командою Утішкова.
Новини | Переглядів: 777 | Додав: Адмін | Дата: 20.06.2012 | Коментарі (0)

Сьогодні наша команда здобула виїздну перемогу з рахунком 3:0 над командою Балучина. Усі голи були забиті в другому таймі нападником команди Фургало Назаром. Слід зазначити,що команда продемонструвала пристойну гру,уміло використовуючи як короткі так і довгі паси, заставляючи оборону господарів раз-пораз помилятись.
Ця перемога вивела нашу команду на другу сходинку турнірної таблиці нашої групи, маючи разом з командою Утішківа по 12 залікових очків, випереджаємо їх за рахунок очної зустрічі. Інші результати:
Полоничі - Полтва-2 - 3:0
Новосілки - Куткір - 1:7.
Новини | Переглядів: 660 | Додав: Адмін | Дата: 17.06.2012 | Коментарі (0)